Реставрація ванн Хмельницький

Завдяки реставрації у Хмельницькому, та Хмельницькій області, ванна перетворюється, виходить красивою, сучасною, глянсовою.
Keramokrill - рідкий акрил для реставрації ванн - матеріал екологічно чистий і безпечний. Термін служби акрилу при використанні правильних чистячих засобів 10-15 років.

 

Найчастіше мають місце такі дефекти, як: потертість емалі, забрудненість, іржа, відколи.

Розтріскування Заводського акрилу ванн відбувається з різних причин але найчастіше це недостатній шар армування або прорахунки при установці.


Якщо у вашій ванни або душової кабіни сильно продавлюється дно, то рано чи пізно акрил в цьому місці потріскається . Дно можна посилити зробивши кілька армуючих шарів. Це можна робити без демонтажу і місті Хмельницький .

Контакти майстрів у Хмельницькому для реставрації старих ванн:

Наливна Реставрація Керамокріллом - метод, який полягає в покритті внутрішньої частини чаші рідким акрилом. Попередньо потрібно ошкурить робочу поверхню, знежирити і нанести емаль способом наливу. Рідкий акрил - саморазравнивающийся матеріал, який під впливом власної маси заповнює всі мікротріщини, створюючи міцний зовнішній шар.

Реставрація ванни рідким акрилом набагато вигідніше, ніж покупка нової. Різниця між покупкою нової і реставрацією Старої в 2,5 рази на користь відновлення. Тим більше якість радянського чавуну набагато вище, ніж у виробів, що виробляються зараз.


Багато людей хочуть заощадити під час ремонту ванної кімнати. Основною статтею витрат в даному випадку є покупка нової ванни. Але не варто поспішати, в більшості випадків стару ванну можна відреставрувати! Звичайно, бувають випадки, коли ванна розкололася і ремонту більше не підлягає, але такі випадки – це рідкість.


Ви можете всього цього уникнути, вибравши рідкий акрил для ванни "KeramoKrill". Термін служби акрилового покриття до 15 років.
Якщо ванна стала шорстка,втратила колір і блиск, є тріщини, не турбуйтеся, майстер відновить колишній колір і блиск всього за 3 години і вона вас буде радувати ще довгі роки.Вибір кольору акрилу. При необхідності замінимо сифон (слив, перелив). Якщо ванна вже реставрувалася, зачистимо від старого покриття.

Робота займає 2-3 години. Користуватися ванною можна через 24 години. Якщо ви робите у ванній кімнаті ремонт, то краще зробити реставрацію в кінці ремонту для жителів Хмельницього і області. Ванну можна реставрувати необмежену кількість разів без демонтажу.

Відновлення емалі ванн рідким акрил "Керамокрил" (лідер на ринку наливних акрилів).


Рідкий акрил - це ударостійка, зносостійка емаль, яка наноситься методом наливу на попередньо підготовлену майстром поверхню ванни.


Акрил утворює рівну і міцну глянсову поверхню, яка застигає протягом 20 годин. Наливний акрил "KeramoKrill" НЕ має їдкого запаху, (відсутній запах фенолу) при нанесенні залишається досить товстий шар, на відміну від інших емалей, які можуть залишати після себе просвіти нерівностей. У емалей інших виробників є недолік-з часом пропадає колишній глянець і поверхня починає жовтіти.
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити