Реставрація ванни

Цікава інформація про реставрацію ванни в місті Тернопіль та області.

Чи доречний кондиціонер у ванній кімнаті?Львів.

Найчастіше, розмірковуючи про майбутній інтер'єр квартири або будинку, люди не замислюються про те, щоб змонтувати встановлення кондиціювання у ванній кімнаті, що тут йому не місце і немає особливої ​​потреби. Насправді, кондиціонер у ванній кімнаті може стати в нагоді, а часом він там просто необхідний. Пояснюється це насамперед кліматичними особливостями приміщення.

07.08.2022 / kmit / 1 441 / 0
Читати

Наливний акрил КерамоКрилл (Keramokrill)

В 2020 році на ринку України з'явився новий вітчизняний акрил для наливної ванни, тепер Ви можете купити наливний акрил КерамоКрилл (Keramokrill)

27.11.2020 / admin / 936 / 0
Читати

Ремонт ванни - з чого почати?

Ванна кімната та туалет завжди повинні знаходиться в хорошому стані. З одного боку, якісна красиво виконана обробка ванної кімнати плиткою допоможе уникнути проблем з утворенням грибка на стінах, а значить, послужить збереженню вашого здоров’я. З іншого боку, набагато приємніше знаходиться в красивому акуратно декорованому приміщенні. 

31.08.2017 / admin / 2 095 / 0
Читати

Ванна кімната розпочнемо з деталей

На данний момент зовсім  не складно купити ванну в Тернополі  чи будь-якому іншому місті присутній відмінний асортимент в цьому плані. Мало того, можна легко замовити такий товар і через інтернет.

31.08.2017 / admin / 2 451 / 0
Читати

Що краще ванна в ванну чи наливна ванна

Всім відомо, що ванна кімната завжди являється перлиною будь – якого помешкання. Це символ чистоти. В ванній кімнаті ми проводимо багато свого часу. І так хочеться, щоб ця кімната була завжди гарною, чистою та акуратною.  Але часто ми зіткаємся з тим, що ванна кімната є малогабаритною, а ще там стоїть стара чавунна ванна, яка, м’яко кажучи, погано виглядає і це дуже напружує око та створює моральний та фізичний дискомфорт.

31.08.2017 / admin / 1 893 / 0
Читати

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Івано-Франківськ. Ви зараз на сайті майстра, а не компанії, а я на відміну бережу свою репутацію. Доброго дня чи вечора шановний читачу. Мене звати Сергій я займаюсь реставрацією старих ванн вже більше тринадцяти років. За цей не короткий проміжок часу шляхом проб та помилок довів технологію реставрації ванн до досконалості, розробив свою унікальну  методику відновлення та ремонту  ванн в домашніх умовах. Реставрація ванн ( чавунних, металевих або як ще їх називають в народі стальних або желізних та бляшаних) на сьогоднішній день то не проблема, до речі реставрація акрилових ванн також можлива.

31.08.2017 / admin / 1 541 / 0
Читати

Cекрет реставрації ванн

Реставрація ванни методом - «наливна ванна» (рідкий акрил).


«Наливна ванна», «наливний акрил» або «еко-акрил» — це технології, які в принципі, відрізняються тільки назвами і виробниками самого акрилу. Існує два основних виробника високоякісних матеріалів для реставрації ванн методом наливу (наливна ванна) — це «Пластол» і «Стакрил».

31.08.2017 / admin / 1 093 / 0
Читати

Ремонт ванної кімнати в Хрущовці

Ремонт ванної кімнати в Хрущовці найчастіше включає в себе заміну плитки, нового покриття для підлоги, і безпосередньо ремонт або заміна самої ванни. У нинішній час вибір матеріалів і різних їх поєднань просто величезний.

31.08.2017 / admin / 2 410 / 0
Читати

Реставрація ванн — методи

Будучи одним з найбільш експлуатованих елементів сантехнічного обладнання, ванна,з часом починає
втрачати свою пезентабельну білизну. Пропадає блиск покриття, з’являються пожовтіння, чорнота, можливі тріщини і відколи, а отже, корозія металу аж до наскрізного прогнивання. Це помітно починає псувати загальний естетичний вигляд ванної кімнати і на початковому етапі, а в занедбаному стані то й поготів. І тут, як у романі Н.Г. Чернишевського, виникає питання: «Що робити?». І моментально з’являється, здавалося б, геніальний відповідь: «Купити нову ванну!»

Але не тут, то було! Заміна ванни задоволення аж ніяк не дешеве, трудомістке, до того ж, забере чимало часу і зусиль. Оптимальним способом уникнути такого роду проблем можна за допомогою ремонту покриття ванни емаллю, кажучи професійною мовою — потрібна реставрація ванн.

31.08.2017 / admin / 6 207 / 0
Читати


Реставрація ванни
Реставрація ванни

Будьте завжди проінформованні про те, що відбувається в сфері реставрації ванни в місті Тернопіль. Наша компанія дбає про свого клієнта та надає йому достовірну інфорацію про ремонт емалі ванни.

Як реставрують ванну?
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити