Реставрація ванн Івано-Франківськ

admin 31-08-2017, 01:20 1 228
Реставрація ванн Івано-ФранківськРеставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Івано-Франківськ. Ви зараз на сайті майстра, а не компанії, а я на відміну бережу свою репутацію. Доброго дня чи вечора шановний читачу. Мене звати Сергій я займаюсь реставрацією старих ванн вже більше тринадцяти років. За цей не короткий проміжок часу шляхом проб та помилок довів технологію реставрації ванн до досконалості, розробив свою унікальну  методику відновлення та ремонту  ванн в домашніх умовах. Реставрація ванн ( чавунних, металевих або як ще їх називають в народі стальних або желізних та бляшаних) на сьогоднішній день то не проблема, до речі реставрація акрилових ванн також можлива.

Коли потрібна реставрація ванни?

З  часом будь яка ванна втрачає  свій первозданний привабливий вигляд. Зумовлено це високою жорсткістю водопровідної води, а також порушенням елементарних умов догляду за ванною.

- Реставрація ванн в Івано-Франківську

В такому випадку головний атрибут ванної кімнати псує весь зовнішній вигляд і реально напружує око. Ви би може хотіли поміняти ванну на нову, але розуміючи усю складність цієї роботи зупиняєте цю ідею. По перше ванну потрібно демонтувати ( розбити плитку навколо) потім відєднати від каналізації, винести з ванни ( потрібно буде розбити дерну коробку тому як ванна не пройде у двері) далі потрібно буде знести її з якогось поверху багатоповерхівки до низу ( враховуючи, що чугунна ванна важить більше ста кілограмів це зробити буде не просто). Після цих не простих дій Вам прийдеться проробити це ще раз, але навпаки. Купити нову ванну, занести в квартиру, поставити дверну коробку, встановити нову ванну, під єднати зливну систему і нарешті обмурувати по колу. Погодьтесь, що це зовсім не просто, а якщо ще порахувати гроші які Ви затратили то це взагалі……

Емалювання ванни або Наливна ванна рідким акрилом?

Емалювання ванни-цей вид відновлення відверто кажучи себе вже віджив основною перевагою є тільки невисока ціна в порівнянні з наливною ванною. Термін експлуатації такої реставрації не більше двох років потім ця емаль для ванн починає жовтіти та відставати від поверхні. Такий вид відновлення більше підходить для зйомної квартири або під продаж.

Любий читачу маю надію, що ця стаття була Вам корисна, якщо е якісь запитання телефонуйте Я з радістю Вас проконсультую.

Я виїжджаю в будь яке місце Івано-Франківської  області, а саме реставрація ванн Івано-франківськТлумач, Тисменеця, Снятин, Рожнятів, Рогатин, Надвірна, Косів, Коломия, Калуш, Долина, Городенка, Галич, Верховина, Богоричани.

---

Замовити реставрацію в Івано-Франківську:

- restavrator.te.ua

- vanna.in.ua

- реставрація-ванн.укр

Схоже за змістом

Реставрація ванн Рогатин

Наша компанія успішно займається реставрацією ванн в Рогатині та інших населених пунктах, що

23.02.20 Реставрація ванн Івано-Франківськ
Реставрація ванн Вараш

Вараш - місто, в якому різними компаніями надається послуга реставрація ванн, але однією з найбільш

21.02.20 Реставрація ванн Рівне
Реставрація ванн Вижниця

Вам потрібна реставрація ванни у Вижниці так як Ваша ванна виглядає зношеною, має царапини та сколи

25.04.20 Реставрація ванн Чернівці
Реставрація ванн Рівне

Коли приходить час робити ремонт у ванній кімнаті, то багато хто замислюється над заміною старої

11.12.17 ---
Ремонт ванної кімнати в Хрущовці

Ремонт ванної кімнати в Хрущовці найчастіше включає в себе заміну плитки, нового покриття для

31.08.17 Реставрація ванни

Добавити коментар

Який акрил для ванн найкращий?Як реставрують ванну?
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити