Реставрація ванн Рівне

Реставрація ванн Рівне - це сучасна процедура по відновленню поверхнні ванни наливним акрилом або ємалюванням.

Реставрація ванн Рівне
Реставрація ванн Рівне

Доставка на дім

Усі матеріали та інструменти майстер привозить із собою. Ніяких додаткових витрат.

Швидкість висихання

Сучасні технології у виробництві акрилу дозволяють приймати душ уже через 36 годин після робіт.

Надійність

Акрилове покриття по міцності не відрізняється від заводського

Задоволені клієнти

Понад 1200 задоволених клієнтів що довірили свої ванни нашій компанії

Є кілька простих способів, за допомогою яких можна повернути колишню красу старій ванні. Можна покрити її рідкої емаллю. Можна встановити в неї вкладиш з акрилу або ж покрити шаром рідкого акрилу. Кожен з цих способів має свої переваги і недоліки.Рідка емаль відмінно приховує всі патьоки і іржу. Проте цей спосіб потребує певних зусиль в місті Рівне. Весь робочий процес ділиться на два етапи. Перший етап – це підготовка поверхні ванни. Другий етап полягає в нанесенні самої емалі.

Реставрація ванн Острог

У містечку Острог найпопулярнішим видом реставрації ванн є "наливна ванна". Суть даного виду

21.02.20 0 803
Реставрація ванн Вараш

Вараш - місто, в якому різними компаніями надається послуга реставрація ванн, але однією з найбільш

21.02.20 0 852
Реставрація ванн Сарни

Якщо Ви шукаєте гарантовано якісну реставрацію ванни в Сарнах, Рівенської області, то ми полегшимо

21.02.20 0 732
Реставрація ванн Костопіль

Наші реставратори працюють по всій Рівенській області. За виїзд майстра навіть в самий далекий

21.02.20 0 837
Реставрація ванн Дубно

Реставрація ванн в Рівному та зокрема в Дубному - це дуже затребувана послуга, яка з’явилась в

21.02.20 0 709


Реставрація ванн в Рівному - це винятковий вид послуг, якими займається наша фірма протягом довгих років. Вузька спеціалізація - це гарантія того, що ми знаємо власну справу від "А до Я", а наші кваліфіковані майстри виконують роботу якісно, надійно і акуратно. Послуга по реставрації ванн надається вдома у клієнта (по місту та усій Рівенській області) без демонтажу ванни. За часом робота реставратора займає близько двох-трьох годин, за цей час він ретельно готує робоче місце, знімає стару емаль ванни, знежирює поверхню, а потім завдає нове покриття. Після того як майстер покине Ваш будинок, настає період застигання матеріалу, протягом якого ванній користуватися не можна.

Після обумовленого періоду у Вашому розпорядженні нова блискуча ванна, яка при дотриманні всіх правил користування прослужить більше 15 років. Особливості реставрації ванн

Технологія наливної ванни, для міста Рівне, за допомогою самовирівнюється акрилу зараз є однією з найбільш передових, екологічних і простих в експлуатації. Плюси і мінуси даного методу і порівняння з іншими способами реставрації ванн ми розглянули трохи нижче.

Контакти майстрів-реставраторів у Рівному щоб реставрувати стару ванну:

Технологічний процес з нанесення рідкого акрилу

  1. Позбавляємося від старого покриття ванної за допомогою абразиву в будь-якому вигляді. Шліфмашинка або наждачка чудово підійдуть. Робимо це тому що адгезія акрилу сильно залежить від шорсткості поверхні.
  2. Очищення поверхні від забруднень і її знежирення.
  3. Налив акрилу починаючи з далекого борту, а в разі кутовий ванни з далекого кута. Залежно від шару акрилу оновленої відновленої ванній можна користуватися через 20-28 годин.
 
  • У нас вигідні ціни та майстри з досвідом!
    097-900-21-93
    Наливний акрил рівномірно розподіляється під власною вагою, повільно стікаючи по стінкам ванни вниз, рівномірно розподіляючись по поверхні.

Ціна реставрації

Ціна реставрації ванни в Тернополі коливається від 1200 до 1800 грн. в залежності від розміру ванни та обраного матеріалу. Адже вартість європейського акрилу вища ніж російського.

Ціна реставрації ванни в Тернополі
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити