Реставрація ванн Луцьк

Якісна та сучасна реставрація ванн Луцьк - від нашої компанії забезпечить експлуатацію ванни, після ремонту на 10-15 років та подарує ніжну білизну, новий вигляд і красу вашій старій ванні. Відреставруємо акрилові, металеві або чугунні ванни.

Реставрація ванн Луцьк
Реставрація ванн Луцьк

Доставка на дім

Усі матеріали та інструменти майстер привозить із собою. Ніяких додаткових витрат.

Швидкість висихання

Сучасні технології у виробництві акрилу дозволяють приймати душ уже через 36 годин після робіт.

Надійність

Акрилове покриття по міцності не відрізняється від заводського

Задоволені клієнти

Понад 1200 задоволених клієнтів що довірили свої ванни нашій компанії

Будь-яка сантехніка, включаючи чавунні ванни, а також металеві та акрилові мають свій термін експлуатації. Через деякий час і це закономірно, ванни втрачають свій заводський зовнішній вигляд: утворюється кам'яний наліт, іржа. Іноді самі господарі заводських ванн прискорюють цей процес, використовуючи кислотосодержащие миючі засоби, тим самим "спалюючи" поверхню ванн.

Реставрація ванн Нововолинськ

Замовляючи реставрацію ванни Нововолинськ Ви економите великі гроші і ні в чому не програєте, а

23.02.20 0 835
Реставрація ванн Ковель

Реставрація ванн Ковель та районі - це сучасний спосіб відновити свою стару ванну не купляючи

23.02.20 0 693
Реставрація ванн Володимир-Волинський

Реставрація ванн Володимир-Волинський - це востребувана послуга, яка отримала особливий розвиток

23.02.20 0 977


Реставрація ванн доступна не тільки в Луцьку, а також ми виїжджаємо в районні цетра та села, зокрема по Волинській області, як: Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, а також найближчі села - не стягуючи жодної плати за це з клієнта. Розростання нашої мережі майстрів дозволило нам охопити тепер Західну Україну включаючи Луцьк. Відтепер наші досвідчені майстри надають послуги по реставрації ванн в таких населених пунктах Вашого регіону.

Відновлення ванни нашими майстрами надається найбільш інноваційний спосіб реставрації, який передбачає нанесення на ванну імпортного акрилового складу за технологією наливу. Даний спосіб є ідеальним варіантом для реставрації ванн з металу, чавуну або акрилових ванн, які з роками експлуатації істотно втратили в зовнішньому вигляді. Реставрація ванн із застосуванням наливної акрилу це гарантія отримання ефекту нової ванни.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

Реставрація ванн Луцьк

Реставрація ванни у Луцьку

Реставрація ванни в місті Луцьк

Особливості реставрації ванн

 
  • У нас вигідні ціни та майстри з досвідом!
    097-900-21-93
    Наливний акрил рівномірно розподіляється під власною вагою, повільно стікаючи по стінкам ванни вниз, рівномірно розподіляючись по поверхні.

Ціна реставрації

Ціна реставрації ванни в Тернополі коливається від 1200 до 1800 грн. в залежності від розміру ванни та обраного матеріалу. Адже вартість європейського акрилу вища ніж російського.

Ціна реставрації ванни в Тернополі
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити