Реставрація ванн — методи

admin 31-08-2017, 00:27 3 877
Реставрація ванн — методиРеставрація ванн — методи Реставрація ванн — методи

Будучи одним з найбільш експлуатованих елементів сантехнічного обладнання, ванна,з часом починає
втрачати свою пезентабельну білизну. Пропадає блиск покриття, з’являються пожовтіння, чорнота, можливі тріщини і відколи, а отже, корозія металу аж до наскрізного прогнивання. Це помітно починає псувати загальний естетичний вигляд ванної кімнати і на початковому етапі, а в занедбаному стані то й поготів. І тут, як у романі Н.Г. Чернишевського, виникає питання: «Що робити?». І моментально з’являється, здавалося б, геніальний відповідь: «Купити нову ванну!»

Але не тут, то було! Заміна ванни задоволення аж ніяк не дешеве, трудомістке, до того ж, забере чимало часу і зусиль. Оптимальним способом уникнути такого роду проблем можна за допомогою ремонту покриття ванни емаллю, кажучи професійною мовою — потрібна реставрація ванн.

Ремонт і відновлення поверхні ванни — основні способи і методи.

Якісне відновлення ванн здійснюється переважно за трьома основними, добре перевіреними і відпрацьованими технологіями:

Емалювання ванн:

Емалювання ванни в Тернополі ручним фарбо пультом.
УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ! ТІЛЬКИ ДО КІНЦЯ МІСЯЦЯ — емалювання ванни фарбо — пультом за 800грн!
Емалювання ванни і реставрація ванн пензлем (фарбування ванни)
Відновити ванну можна за допомогою малярської кисті або валика і таке покриття називається — емалювання ванн. Такий спосіб добре відомий, популярний і характерний тим, що не вимагає яких-небудь спеціальних навичок і мінімальний по фінансових витратах. Але в той же час такий спосіб досить трудомісткий і тривалий.

Перед тим як приступити до процесу і пофарбувати ванну, її ретельно зачищають абразивними матеріалами і знежирюють, а вже потім наносять емаль. Відреставрувативанну за технологією емалювання, можна самостійно, своїми руками. Для цього достатньо купити емаль для ванн, і дотримуючись рекомендацій продавця, пофарбувати ванну пензликом.
Така фарба, емаль для відновлення ванн, буває на епоксидній і на акриловій основах — це двокомпонентний матеріал, де обов’язково повинен використовуватись затверджувач.


Ванна у ванні:

Установка акрилового вкладиша в Тернополі — сифон VIEGA в ПОДАРУНОК.
Ванна у ванні — установка акрилового вкладиша в стару ванну.

Оновлення ванн можливо за європейською технологією «ванна у ванні», де використо-вується нова акрилова ванна, яку називають акриловий вкладиш. Такий спосіб також є досить популярний, не дивлячись на свою дорожнечу, але завдяки своїй надійності.
В процесі відновлення, стара ванна не залишається, і, по суті, служить каркасом, а акриловий вкладиш і є власне вже новою ванною.
Ремонт покриття ванни з використанням акрилу є дуже практичним і привабливим в силу своєї високої термостійкості, екологічності та безпеки, що мають різноманітну кольорову гамму.
Стара ванна з акриловим вкладишем перетворюється в сучасний, комфортабельний елемент сантехнічного обладнання.
«Остерігайтеся фальсифікованих матеріалів і шахраїв!» -Так ми назвали розділ для необізнаних потенційних клієнтів, яких зацікавила реставрація ванн.

Шахраєм і бракоробами можна сміливо назвати кожного, хто стверджує, що пофарбувати ванну емаллю в кілька шарів набагато краще ніж нова ванна або, ніж установка акрилового вкладиша.
Ознайомтеся! Дуже цікаво!


Наливна ванна:

Нанесення рідкого акрилу — методом «Наливна ванна» — сифон VIEGA в подарунок.
Наливна ванна — Реставрація ванн рідким акрилом.

Реставрацію ванн, можливо, здійснити і методом покриття її рідким наливним акрилом російського виробництва (Стакріл, Пластол або Екованна) і аналогічним імпортним матеріалом (Фіберглас — Склопластик). Такий метод відновлення прозвали «Наливна ванна» враховуючи той процес, як наноситися рідкий акрил на основу.

Суть такого методу полягає в послідовному наливанні на підготовлену поверхню рідкого акрилу — матеріалу подібного за своїми характеристиками до емалі, але з цілим комплексом різноманітних добавок. Поверхня ванни після проведення ремонту і відновлення стає ідеально гладкою і глянцевою. Наливна ванна є досить новим способом реставрації, але за класичним співвідношенням ціна / якість, визначається як оптимальне рішення.

Ще кілька років тому такий метод відновлення і оновлення поверхневого шару емалі був мало кому зназнайомий. Але через роки таке оновлення емалі рідким акрилом зарекомендувало себе тільки з позитивного боку, чого не скажеш про майстрів — «любителів легких грошей».

Такі горе-майстри, дізнавшись про існування методу «Наливна ванна», і почувши, що є матеріали: Стакріл — рідкий акрил, Пластол — наливний акрил або Екованна — рідкий пластик і намагаючись «йти в ногу з часом», пропонують відреставрувати поверхню в кілька шарів. Обережно! Це шахраї!


---
- Реставрація ванн у Києві

Схоже за змістом

Реставрація ванн Рівне

Коли приходить час робити ремонт у ванній кімнаті, то багато хто замислюється над заміною старої

11.12.17 ---
Реставрація ванн Чернівці

Реставрація ванн Чернівці. Багато стикаються з таким поняттям, як ремонт у всіх його проявах.

24.09.17 ---
Cекрет реставрації ванн

Реставрація ванни методом - «наливна ванна» (рідкий акрил). «Наливна ванна», «наливний акрил» або

31.08.17 Реставрація ванни
Реставрація ванн Бучач

Ми пропонуємо послуги з реставрації акрилових, а також чавунних і металевих ванн на дому без

22.02.20 ---
Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Івано-Франківськ. Ви зараз на сайті майстра, а не компанії, а я на відміну бережу

31.08.17 Реставрація ванни

Добавити коментар

Який акрил для ванн найкращий?Як реставрують ванну?
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити