Реставрація ванн місто Київ та Київська область

Хочете реставрувати стару ванну, щоб знову була білосніжна ванна без демонтажу старої - чи можливо це? Так, якщо відновити ванну наливним акрилом Keramokrill.

 

Це просте рішення змінить до невпізнання вашу стару посудину з плямами іржі і сколами. Всього 2 години і ванна знову сяє як в день покупки!

Це більш економічний і сучасний спосіб відновлення емалі тому він не вимагає демонтажу і виносу старої ванни. Наш основний профіль - це реставрація чавунних, сталевих акрилових ванн, піддонів, раковин. Але за значний термін роботи ми стикалися і з нестандартними завданнями. Такими як ремонт сколів, тріщин, відновленням джакузі.

Замовити реставрацію ванн Києві та області можна тут:

Найбільш популярні запитання про реставрацію старих ванн у Києві:

Коли краще зробити реставрацію наливним акрилом до ремонту або після?
Реставрацію наливним акрилом краще робити після закінчення ремонту, щоб уникнути пошкодження поверхні оновленої ванни під час проведення ремонтних робіт.

Через якийсь час можна користуватися ванною?
Якщо мова йде про реставрацію наливним акрилом, то час його висихання становить 24 години, але ми радимо витримувати, 48 так як акрил набирає міцність. Що стосується акрилових вкладишів, то користуватися ванною можна на наступний день після реставрації.

Скільки часу йде на роботу з реставрації?
В середньому робота займає близько 2,5 годин в залежності від конкретних умов.


Які ванни можна реставрувати в місті Київ?
Наливним акрилом можна відновити будь-яку ванну не залежно від її форми, матеріалу (чавун, сталь, акрил) і стану. А ось акриловим вкладишем можна відновити тільки чавунну або сталеву ванну радянського зразка.

Наливна ванна - це реставрація старої ванни шляхом покриття її шаром акрилу. Дана технологія має й інші назви: Стакріл, Рідкий акрил. Вона полягає в тому, що замість традиційної емалі ваша ванна покривається новим акриловим шаром. Що це дає:

Нові тактильні якості - ванна стає "теплою" при дотику до неї ногами;

Ця технологія не обмежена стандартними розмірами ванн, на відміну від акрилових вкладишів і може бути застосована в усіх випадках!
На відміну від стандартної емалі, акрилове покриття не має пор! Тому, в нього менше проникає бруд і іржа. Наливна ванна легко миється звичайними рідкими засобами, а не жорсткими абразивними порошками!


На відміну від стандартної процедури емалювання, яка все-таки залишає після себе легкі сліди глибоких тріщин, наливний акрил наноситься більш товстим шаром і залишає після себе ідеально рівну поверхню;
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити