Що краще ванна в ванну чи наливна ванна

admin 31-08-2017, 01:31 1 728
Що краще ванна в ванну чи наливна ваннаЩо краще ванна в ванну чи наливна ванна Що краще ванна в ванну чи наливна ванна

Всім відомо, що ванна кімната завжди являється перлиною будь – якого помешкання. Це символ чистоти. В ванній кімнаті ми проводимо багато свого часу. І так хочеться, щоб ця кімната була завжди гарною, чистою та акуратною.  Але часто ми зіткаємся з тим, що ванна кімната є малогабаритною, а ще там стоїть стара чавунна ванна, яка, м’яко кажучи, погано виглядає і це дуже напружує око та створює моральний та фізичний дискомфорт.

Заходячи в магазин сантехніки, в нас розбігаються очі від широкого вибору і асортименту: душові кабінки, гідро бокси, акрилові, металеві, чавунні ванни, джакузі коштують реально не мало. Але ні одна душова кабінка не замінить повноцінного прийому ванни. Як же надати новий вигляд своїй старій ванні, при цьому не затрачаючи значних коштів? Чи є альтернатива, яка підійшла б кожному? Звичайно є – акрилова вкладка в ванну, тобто на професійній мові ванна в ванну.

Що таке «Ванна в ванні»?

Ванна в ванні – це повноцінна ванна із міцного матеріалу – акрилу, яка монтується в середину старої ванни, а та в свою чергу являється надійною та стійкою основою. Варто зауважити, що акрил – це теплостійкий матеріал, який не жовтіє з часом, так як не має пор, в які в’їдається бруд. Товщина стінки акрилу близько 6 мм, при монтажі утворюється так звана акрилова вкладка.

Дана технологія, насправді, існує близько 35 років, і дуже відома в цілому світі, де також має попит. Вона дозволяє встановити нову ванну в стару, при цьому не демонтуючи попередню і не порушуючи її цілісність. Також акрилова вкладка проходить строгу сертифікацію, має антибактеріальні властивості.

Яким чином відбувається реставрація ванн?

Акрилова ванна в ванну підбирається строго по розміру. Установка такої ванни в Тернополі, насправді трудомісткий процес, і займає близько 2,5 – 3 годин. При цьому не проводиться демонтаж старої ванни, що являється однією із основних переваг при використанні даної технології. Раніше реставрація ванн проходила з довгою підготовкою самої ванни, а саме: зачищали, обезжирювали і сушили, і лише після цього наносили емаль, яка має неприємний запах, довго сохне, та й термін експлуатації поступається. Зараз: прийшов, заміряв, встановив. Швидко і якісно. Хочу зауважити, що економити на майстрові, який знає свою справу не варто. Через те, що від вправності майстра залежить якість вашої нової ванни. При монтажі акрилової ванни використовується спеціальна пінка, яка склеює стару і нову ванну. Такий монтаж утворює прокладку, яка працює по принципу «термоса». Після встановлення акрилової вкладки, вода в ванні тривалий час зберігає сталу температуру. При реставрації ванн відбувається демонтаж старої зливної системи і встановлюються нові сифони і змішувачі. Коли основна робота закінчена, ванна заповнюється водою, щоб посилити приклеювання до старої ванни.

Догляд за ванною

 Чи потребує ваша нова ванна особливого догляду? Ні, нічого складного в догляді акрилових ванн немає. Після прийому ванни, її слід змити теплою водою, при необхідності протерти м’якою губкою. Також ванну можна мити рідким миючим засобом. Для додаткового догляду за вашою сантехнікою слід використовувати засоби по догляду за акриловими поверхнями, так званими поліролями. Варто зауважити, що нова поверхня погано реагує на миючі засоби які мають в основі ацетон. Не варто також використовувати для миття абразивні і засоби які містять кислоти. Не забувайте, що ця поверхня також має властивість дряпатись, тому варто уникати торкання з гострими предметами.

 

Перевага встановлення ванни в ванні:

  • Термін служби ванни складає близько 15 років;
  • Ванна в ванні має антибактеріальні властивості;
  • Ванна в процесі використання не жовтіє;
  • Установка акрилової вкладки займає мінімальний термін часу;
  • При установці ванни нема необхідності демонтувати стару ванну;
  • Акрилова ванна ударостійка і не потребує особливого догляду;
  • Дана сантехніка – оптимальна ціна, висока якість, різноманітна кольорова гамма.

 Порівняльний аналіз

 

Для того щоб краще зрозуміти чому ми пропонуємо дану технологію, можна провести порівняльний аналіз між покупкою нової ванни, фарбуванням старої ванни емаллю і технологією «ванна в ванні».

Відгуки, зібрані у людей, які установили в себе вдома «ванну в ванні», були лише позитивними, так як сантехніка стає новою, ціна є привабливою а термін використання є тривалий. Вдалого вам ремонту!

Схоже за змістом

Реставрація ванн Чортків

Послуги з реставрації ванн в Чорткові зараз дуже затребувані. Це пов'язано з тим, що покриття

22.02.20 ---
Реставрація ванн — методи

Будучи одним з найбільш експлуатованих елементів сантехнічного обладнання, ванна,з часом починає

31.08.17 Реставрація ванни
Реставрація ванн Вараш

Вараш - місто, в якому різними компаніями надається послуга реставрація ванн, але однією з найбільш

21.02.20 Реставрація ванн Рівне
Реставрація ванн Рогатин

Наша компанія успішно займається реставрацією ванн в Рогатині та інших населених пунктах, що

23.02.20 Реставрація ванн Івано-Франківськ
Реставрація ванн Чернівці

Реставрація ванн Чернівці. Багато стикаються з таким поняттям, як ремонт у всіх його проявах.

24.09.17 ---

Добавити коментар

Який акрил для ванн найкращий?Як реставрують ванну?
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити