Що краще ванна в ванну чи наливна ванна

admin 31-08-2017, 01:31 242

Що краще ванна в ванну чи наливна ваннаЩо краще ванна в ванну чи наливна ванна Що краще ванна в ванну чи наливна ванна

Всім відомо, що ванна кімната завжди являється перлиною будь – якого помешкання. Це символ чистоти. В ванній кімнаті ми проводимо багато свого часу. І так хочеться, щоб ця кімната була завжди гарною, чистою та акуратною.  Але часто ми зіткаємся з тим, що ванна кімната є малогабаритною, а ще там стоїть стара чавунна ванна, яка, м’яко кажучи, погано виглядає і це дуже напружує око та створює моральний та фізичний дискомфорт.

Заходячи в магазин сантехніки, в нас розбігаються очі від широкого вибору і асортименту: душові кабінки, гідро бокси, акрилові, металеві, чавунні ванни, джакузі коштують реально не мало. Але ні одна душова кабінка не замінить повноцінного прийому ванни. Як же надати новий вигляд своїй старій ванні, при цьому не затрачаючи значних коштів? Чи є альтернатива, яка підійшла б кожному? Звичайно є – акрилова вкладка в ванну, тобто на професійній мові ванна в ванну.

Що таке «Ванна в ванні»?

Ванна в ванні – це повноцінна ванна із міцного матеріалу – акрилу, яка монтується в середину старої ванни, а та в свою чергу являється надійною та стійкою основою. Варто зауважити, що акрил – це теплостійкий матеріал, який не жовтіє з часом, так як не має пор, в які в’їдається бруд. Товщина стінки акрилу близько 6 мм, при монтажі утворюється так звана акрилова вкладка.

Дана технологія, насправді, існує близько 35 років, і дуже відома в цілому світі, де також має попит. Вона дозволяє встановити нову ванну в стару, при цьому не демонтуючи попередню і не порушуючи її цілісність. Також акрилова вкладка проходить строгу сертифікацію, має антибактеріальні властивості.

Яким чином відбувається реставрація ванн?

Акрилова ванна в ванну підбирається строго по розміру. Установка такої ванни в Тернополі, насправді трудомісткий процес, і займає близько 2,5 – 3 годин. При цьому не проводиться демонтаж старої ванни, що являється однією із основних переваг при використанні даної технології. Раніше реставрація ванн проходила з довгою підготовкою самої ванни, а саме: зачищали, обезжирювали і сушили, і лише після цього наносили емаль, яка має неприємний запах, довго сохне, та й термін експлуатації поступається. Зараз: прийшов, заміряв, встановив. Швидко і якісно. Хочу зауважити, що економити на майстрові, який знає свою справу не варто. Через те, що від вправності майстра залежить якість вашої нової ванни. При монтажі акрилової ванни використовується спеціальна пінка, яка склеює стару і нову ванну. Такий монтаж утворює прокладку, яка працює по принципу «термоса». Після встановлення акрилової вкладки, вода в ванні тривалий час зберігає сталу температуру. При реставрації ванн відбувається демонтаж старої зливної системи і встановлюються нові сифони і змішувачі. Коли основна робота закінчена, ванна заповнюється водою, щоб посилити приклеювання до старої ванни.

Догляд за ванною

 Чи потребує ваша нова ванна особливого догляду? Ні, нічого складного в догляді акрилових ванн немає. Після прийому ванни, її слід змити теплою водою, при необхідності протерти м’якою губкою. Також ванну можна мити рідким миючим засобом. Для додаткового догляду за вашою сантехнікою слід використовувати засоби по догляду за акриловими поверхнями, так званими поліролями. Варто зауважити, що нова поверхня погано реагує на миючі засоби які мають в основі ацетон. Не варто також використовувати для миття абразивні і засоби які містять кислоти. Не забувайте, що ця поверхня також має властивість дряпатись, тому варто уникати торкання з гострими предметами.

 

Перевага встановлення ванни в ванні:

  • Термін служби ванни складає близько 15 років;
  • Ванна в ванні має антибактеріальні властивості;
  • Ванна в процесі використання не жовтіє;
  • Установка акрилової вкладки займає мінімальний термін часу;
  • При установці ванни нема необхідності демонтувати стару ванну;
  • Акрилова ванна ударостійка і не потребує особливого догляду;
  • Дана сантехніка – оптимальна ціна, висока якість, різноманітна кольорова гамма.

 Порівняльний аналіз

 

Для того щоб краще зрозуміти чому ми пропонуємо дану технологію, можна провести порівняльний аналіз між покупкою нової ванни, фарбуванням старої ванни емаллю і технологією «ванна в ванні».

Відгуки, зібрані у людей, які установили в себе вдома «ванну в ванні», були лише позитивними, так як сантехніка стає новою, ціна є привабливою а термін використання є тривалий. Вдалого вам ремонту!

Схоже за змістом

Сім'я Богачиків Тернополя

Провести реставрацію ванни зі сколами це відмінний вихід, за адекватну вартість. На вигляд не

06.09.17 Відгуки
Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Івано-Франківськ. Ви зараз на сайті майстра, а не компанії, а я на відміну бережу

31.08.17 Реставрація ванни
Cекрет реставрації ванн

Реставрація ванни методом - «наливна ванна» (рідкий акрил). «Наливна ванна», «наливний акрил» або

31.08.17 Реставрація ванни
Ремонт ванної кімнати в Хрущовці

Ремонт ванної кімнати в Хрущовці найчастіше включає в себе заміну плитки, нового покриття для

31.08.17 Реставрація ванни
Реставрація ванн — методи

Будучи одним з найбільш експлуатованих елементів сантехнічного обладнання, ванна,з часом починає

31.08.17 Реставрація ванни

Добавити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивЯк реставрують ванну?
м. Тернопіль,
вул. Шевченка, 27
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в Чернівцях, Іванно-Франківську, Рівному


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2019  Всі права захищено.
097-900-21-93
Закрити