Петро Анатолійович

Потрібно було сколи ванної відремонтувати. Перед тим як замовити стакриловое покриття, досліджував багато відгуків в інтернеті. Майже всі негативні відгуки пов'язані з поганою якістю виконання робіт або дешевими матераиалами. Тому вирішив не гнатися за дешевою ціною і вибрати майстра, який використовує якісний акрил. Наводив довідки, багато з майстром говорив. Спасибі йому, він з розумінням поставився, більше часу зайняла підготовка ванни, ніж сама реставрація. Зашкурил всю стару емаль, виїмки все зачистив і став заливати все рівно. В результаті отримав хорошу якість. Добре, що відновлювати акрилове покриття потрібно буде нескоро. Роботою задоволений.
1 354 Відгуки

Добавити коментар

Який акрил для ванн найкращий?

Чому обирають нас?

Наша компанія спеціалізується безпосередньо на реставраціях ванн, раковин, душових піддонів і супутніх послугах (відновлення емалі, заміна сан-тех виробів, встановлення декоративних екранів). Досвід наших майстрів від 5 років роботи з наливним акрилом: FINNACRYL, PlastAll, ЭкоВанна та ExtraLite, що гарантує дотримання технологій та якійсний результат.

Особливості реставрації ванн

Доставка на дім

Усі матеріали та інструменти майстер привозить із собою. Ніяких додаткових витрат.

Швидкість висихання

Сучасні технології у виробництві акрилу дозволяють приймати душ уже через 36 годин після робіт.

Надійність

Акрилове покриття по міцності не відрізняється від заводського

Задоволені клієнти

Понад 1200 задоволених клієнтів що довірили свої ванни нашій компанії


м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити