Микола

Купили квартиру на вторинному ринку. І, як водиться, сантехніка виявилася не в кращому стані. Вирішили стару ванну не викидати, добротна вона, чавунна, не те, що нині. Від акрилового вкладиша відразу відмовилися, чула, що він "гуляти" з часом починає. Ось і вирішила замовити реставрацію своєї чавунної ванни, щоб стіну не виламувати. Майстер приїхав ввічливий, все пояснив, що та як. Спочатку відшліфував стару ванну, потім вичистив все, зняв сифон решітку і почав акуратно реставрувати. І наша ванна перетворилася буквально! Це не якась там дешева емалювання. Вже рік користуємося акуратненько, моєму спеціальними засобами, тази не ставимо. Ванна у відмінному стані. Ніяких претензій!

1 365 Відгуки

Добавити коментар

Який акрил для ванн найкращий?

Чому обирають нас?

Наша компанія спеціалізується безпосередньо на реставраціях ванн, раковин, душових піддонів і супутніх послугах (відновлення емалі, заміна сан-тех виробів, встановлення декоративних екранів). Досвід наших майстрів від 5 років роботи з наливним акрилом: FINNACRYL, PlastAll, ЭкоВанна та ExtraLite, що гарантує дотримання технологій та якійсний результат.

Особливості реставрації ванн

Доставка на дім

Усі матеріали та інструменти майстер привозить із собою. Ніяких додаткових витрат.

Швидкість висихання

Сучасні технології у виробництві акрилу дозволяють приймати душ уже через 36 годин після робіт.

Надійність

Акрилове покриття по міцності не відрізняється від заводського

Задоволені клієнти

Понад 1200 задоволених клієнтів що довірили свої ванни нашій компанії


м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити