Машинна штукатурка Київ

Машинна штукатурка Київ - це швидше, якісніше і дешевше за звичайну ручну возанину та замішування в тазіку за допомогою дрельки.

Машинна штукатурка Київ 

На певному етапі будівництва перед вами виникає питання – що робити з внутрішньою обробкою будинку. Але що б ви не задумали – наклеювання шпалер, укладання плитки або фарбування стін – вам необхідно зробити ще одну трудомістку роботу. Це-штукатурка стін і стель. Класична штукатурка передбачає нанесення двох шарів: штукатурка і шпаклівка. А це - недешева вартість робіт, підвищені витрати матеріалу. Сьогодні ринок пропонує більш сучасний і дешевий спосіб штукатурки стін і стель при ідеальній якості – це гіпсова машинна штукатурка, що наноситься за допомогою штукатурної станції.

Замовити штукатурку в Києві:
Сайт компанії по штукатурців Києві - машинна штукатурка


В процесі ремонту ми виконуємо Штукатурні роботи, що дозволяє домогтися вирівнювання поверхонь, надання їм необхідної форми.

Однак суміші для механізованих штукатурних робіт коштують дешевше, що дозволяє заощадити кошти на матеріалі.

Крім того, наша компанія давно співпрацює з різними постачальниками будматеріалів, що дозволяє купувати суміші за оптовими цінами. Гнучка система дисконтних програм і власний вантажний транспорт роблять ваші витрати ще менше.

Штукатурка стін і фасадів захищає оброблені поверхні від вивітрювання, впливу вологи, вогню. Підвищується звукопроникність, опір теплопередачі, повітропроникність стін і стель. 

суміші для механізованих штукатурних робіт коштують дешевше, що дозволяє заощадити кошти на матеріалі.

Штукатурні роботи в Києві складаються з 3 етапів:

  • нанесення штукатурного шару на поверхню (стіна оброблена ґрунтовкою (Бетоноконтакт)). Штукатурити гіпсокартон не потрібно.
  • вирівнювання штукатурки фінішною шпаклівкою
  • шліфування поверхні для отримання ідеально рівного підстави для наступних оздоблювальних робіт

 

Наша компанія рада запропонувати вам свої послуги з нанесення гіпсової штукатурки машинним способом. Ми придбали великий досвід нанесення машинної штукатурки на великих будівництвах і на елітних об'єктах, і завжди виконуємо роботи якісно і сумлінно.

Машинна штукатурка - ЕКОНОМІЯ ЧАСУ!

Вам не доведеться рахувати тижні до початку проведення ремонтних робіт. Відразу після надходження замовлення, майстер направляється на об'єкт і проводить оцінку майбутнього обсягу робіт, складає кошторис. Після часткової оплати бригада фахівців приступає до проведення штукатурних робіт у Вас на об'єкті протягом двох робочих днів. Грамотне керівництво майстра і висока продуктивність штукатурних станцій дозволяє домогтися того, що час проведення механізованих штукатурних робіт скорочується в 4 рази, в порівнянні з ручним способом штукатурки.

Замовивши у нас гіпсову машинну штукатурку в місті Київ та Київській області, Ви отримуєте: скорочення термінів штукатурних робіт в 5 разів, зменшення вартості штукатурних робіт в 2 рази, ідеально рівні стіни!

 

Штукатурна станція Машинна штукатурка штукатурною станцією монолітна, яку ми наносимо в якості різних розчинів на оброблювану поверхню.

За складом штукатурка буває гіпсова - для внутрішньої обробки, цементна - як правило для Зовнішніх штукатурних робіт, але буває застосовують при внутрішній обробці вологих приміщень або неопалюваних.

При виконанні штукатурки машинним способом витрачається така ж кількість матеріалу, як і при нанесенні вручну. Необхідна кількість розчину визначається не способом нанесення, а кривизною стін.

 Якість машинної гіпсової штукатурки, яке забезпечує наша компанія, дозволяє повністю виключити шпаклювальні роботи. Машинна штукатурка стін і стель також виключає появу мікротріщин, пов'язаних з температурно–усадочними деформаціями. Поверхня, яка створюється нанесенням гіпсової машинної штукатурки, виходить ідеально рівною і готовою під всі декоративні покриття: Шпалери, венеціанську штукатурку і т. д.

Штукатурні роботи ми виконуємо всередині приміщень (штукатурка стелі і стін) і на зовнішніх фасадах будівель. Технологія виконання робіт приблизно однакова. Відмінності стосуються, переважно, інструменту і типу використовуваної штукатурки.

 

Штукатурні роботи можна виконувати як ручним інструментом, якщо площі невеликі, так і з використанням спеціальної техніки (штукатурна станція), при наявності великих площ, наприклад, у виробничих приміщеннях і цехах.

 

Поверхня після нанесення штукатурки машинним способом виходить дуже міцною. Штукатурні суміші проходять випробування на забивання цвяхів, і штукатурка при цьому не розсипається.

Оздоблювальні роботи з використанням штукатурки ми починаємо з підготовки поверхонь (поглиблюються шви кладочні, залишають спеціальні напливи кладок розчинів і т.п.). Якщо поверхня бетонна, на ній ми виконуємо спеціальні насічки, після чого стіни під штукатурку очищаються від пилу і змочуються.

 

Штукатурний фасад з дерева готувати до нанесення штукатурного розчину значно складніше. Ми надколюють дошки, що запобіжить їх викривлення від вологи, потім обшивають поверхню дранкою або штукатурною сіткою. При підготовці стін, підлоги попередньо зачищають і накривають плівкою. Ящик з використовуваним розчином встановлюємо на відстані приблизно в метрі від поверхні, яку ми штукатуримо.

---
- Реставрація ванн у Києві

- Реставрація Хмельницький
м. Тернопіль,
097-900-21-93

Наші Контакти

"1 реставраційна компанія" в місті Тернопіль уже понад 10 років обслуговує Область та місто, надяючи послуги із відновлення поверхні ванн, джакузі, умивальників та інших сан-технічних приладів. Наше завдання — зробити реставрацію максимально доступною і популярною в Тернополі. Саме через це ми постійно вдосконалюємось в цій сфері і допомагаємо майстрам, які з нами співпрацюють. Ми також працюємо в: ТЕРНОПОЛІ, Чернівцях, ЛУЦЬКУ, Іванно-Франківську, РІВНОМУ.


Логотип реставрація ванн
Copyright © 2007-2022  Всі права захищено.
097-900-21-93
Сайт на підтримці та просуванні в "SEO META" - Біле елітне просування сайтів Створення і просування сайтів SEO META
Закрити